Sesja noworodkowa

9 miesięcy pięknego oczekiwania.

Sesja noworodkowa – Białystok

Okres noworodkowy to niepowtarzalny czas w życiu małego człowieka, który zasługuje na najpiękniejszą oprawę. To bezcenna pamiątka z dzieciństwa pokazująca delikatność i ulotność pierwszych chwil życia. To również początek cudownej więzi między Wami, która zapisze się w zdjęciach niczym historia, którą Wy sami tworzycie.

  • Sesja noworodkowa odbywa się u mnie w studiu w Choroszczy.
  • Najlepszym momentem na wykonanie tego typu zdjęć są pierwsze 2-3 tygodnie życia maleństwa, kiedy to dzieciątka przesypiają większą część dnia i z łatwością przybiera pozycje podobne do embrionalnej.
  • Sesja trwa z reguły 3-4 h, aczkolwiek zawsze czas dostosowany jest do dziecka. Na sesji zawsze znajduje się czas na karmienie, przewijanie i przytulanie maleństwa.
  • Do sesji noworodkowej zapewniam dosłownie wszystko, od teł, koszy, mis, łóżeczek po ubranka szyte na zamówienie, owijki, futrzaki, opaski itp. Wszystkie akcesoria przed sesją są dokładnie czyszczone, a ubranka prane w najdelikatniejszych proszkach dla niemowląt.
  • Wybrane przez Was zdjęcia są poddane profesjonalnej i starannej obróbce graficznej. Zdjęcia przekazuje w dwóch formatach: do wydruku oraz do publikacji w sieci, jak również również wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Nie przekazuję surowych plików RAW.
  • Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi od 4 do 6 tygodni.
  • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 50 zł/szt
  • Rozliczenie następuje w dniu wykonania sesji.

Pakiet I: 600 zł *

Pakiet II: 850 zł**

Pakiet III: 1100 zł***

* 10 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej w dwóch formatach oraz 10 wydruków w formacie 15×23.

** 15 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej w dwóch formatach oraz 15 wydruków w formacie 15×23.

*** 20 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej w dwóch formatach oraz 20 wydruków w formacie 15×23.