Sesja rodzinna

W rodzinie siła.

Sesja rodzinna to Wasza bliskość, więzi, czułe spojrzenia zatrzymane w fotografiach. Dużo zabawy i jeszcze więcej przytulania, dzięki czemu możemy fajnie spędzić czas na sesji. Wspólne zdjęcia na różnych etapach Waszego życia są bardzo ważne, bo to właśnie one za 10, 20 lat będą wyciskać łzy, przywoływać wspomnienia.

  • Sesja rodzinna odbywa się u mnie w studiu w Choroszczy bądź w plenerze do czego w przypadku dzieci gorąco zachęcam (z reguły są to również okolice Choroszczy, mamy tu naprawdę przepiękne tereny, blisko przyrody, z dala od zgiełku i ludzi). Miejsce sesji ustalamy indywidualnie przed każdą sesją .
  • W studiu zapewniam duży wybór teł, dodatków i rekwizytów, choć nie używam ich w przesadzie, w końcu najważniejsi jesteście Wy. Zapewniam również część garderoby dla dzieci.
  • Wybrane przez Was zdjęcia są poddane profesjonalnej i starannej obróbce graficznej. Zdjęcia przekazuję w wersji cyfrowej w dwóch formatach do wydruku oraz publikacji w internecie, jak również wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Nie przekazuję surowych plików RAW.
  • Czas oczekiwania na zdjęcia to od 4 do 6 tygodni.
  • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 50 zł /szt.
  • Rozliczenie następuje w dniu wykonania sesji.

 

Pakiet I: 350 zł *

Pakiet II: 500 zł **

Pakiet III: 750 zł ***

 

*5 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej w dwóch formatach oraz 5 wydruków w formacie 15×23.

** 10 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej w dwóch formatach oraz 10 wydruków w formacie 15×23.

*** 15 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej w dwóch formatach oraz 15 wydruków w formacie 15×23.