Sesja urodzinowa

Czyste szaleństwo.

Szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń i choć na sesję 😉

Każde urodziny są raz w życiu, z każdym rokiem się zmieniamy co w szczególności widać po dzieciach, zwłaszcza w pierwszych latach życia. Nie ważne czy to pierwsze urodziny, trzecie, piąte, a może 40? Choć, razem stworzymy na pewno coś wyjątkowego co zostanie z Wami na lata. W przypadku dzieci często zastanawiamy się co kupić w prezencie, czym sprawić radość. Gwarantuję Ci, że sesja zdjęciowa zawsze będzie trafionym prezentem !

  • Sesja urodzinowa odbywa się u mnie w studiu w Choroszczy bądź w plenerze ( z reguły są to okolice Choroszczy, mamy tu przepiękne tereny, blisko przyrody, z dala od zgiełku i ludzi). Miejsce sesji oraz jej charakter ustalamy indywidualnie przed każdą sesją.
  • Czas trwania sesji jest kwestią indywidualną, aczkolwiek z reguły trwa 1 godzinę. Porę sesji zawsze dostosowuję do dziecka, najlepiej aby było po drzemce i po posiłku, wtedy jest większa szansa na dobry humor.
  • W studiu zapewniam stylizacje, duży wybór teł, dodatków i rekwizytów, choć nie używam ich w przesadzie. Zapewniam również część garderoby dla dzieci.
  • Wybrane przez Was zdjęcia są poddane profesjonalnej i starannej obróbce graficznej. Zdjęcia przekazuję w wersji cyfrowej w dwóch formatach: do wydruku oraz publikacji w sieci, jak również wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Nie przekazuję surowych plików RAW.
  • Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi od 4 do 6 tygodni.
  • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 40 zł/szt
  • Rozliczenie następuje w dniu wykonania sesji.

 

Cena pakietu I: 300zł*

Cena pakietu II: 450 zł **

*5 zdjęć, poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej na płycie CD oraz 5 odbitek w formacie 15×23. Sesja odbywa się w studiu.

** 10 zdjęć, poddanych starannej obróbce graficznej – w formie cyfrowej na płycie CD oraz 10 odbitek w formacie 15×23. Miejsce sesji to studiu lub plener z możliwością połączenia studia z plenerem.